Бібліотека - студія "ДіМ"

26 вересня 2015 р.

Новий сезон у бібліокінозалі


Відкрився осінній-зимовий сезон у бібліокінозалі

Історія відкриття кінопоказів сягає 2013 року коли вперше бібліотека запропонували щотижневі перегляди фільмів для молоді.

Ініціатива віднайшла своїх шанувальників читачів-глядачів. Відтепер знов відновлюються кінопокази і кожного четверга у вечірній час організатори запрошують до бібліотеки.

Для першого цьогорічного перегляду пропонують фільм режисера Сергія Параджанова «Тіні забутих предків», який цього року мав ювілейну дату 50 років з дня виходу на екран.

Як альтернатива цьому фільму уже відбувся перегляд фільму режисера Любомира Левицькогота оператора Марк Еберлі відомого за фільмом "Сутінки" «Тіні незабутих предків: Таємниці Мольфара». Це український молодіжний містичний трилер, який базується на древній гуцульській легенді. Перед початком показу провідний бібліотекар Марина Пивовар розповіла про історію створення фільму та коротку творчу біографію режисера та оператора.

По закінченню перегляду відбулась жвава розмова про українське кіно, українського глядача, про Карпати і просто про Україну.
В програмі вечірніх показів планується цикл зустрічей з місцевими авторами документальних та анімаційних фільмів, спілкування, дискусії про проблеми сьогодення і про добрі справи

Немає коментарів:

Дописати коментар