Бібліотека - студія "ДіМ"

15 жовтня 2015 р.

«На любов і на згоду хай не буде переводу Козацькому роду»Жовтень у цьому році багатий на свята. Адже згідно Указу Президента 14 жовтня ми вперше будемо відзначати День захисника України.

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Також 14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще з давніх козацьких часів воно було святковим днем захисників Вітчизни. Цьогорічне свято буде проходити під гаслом «Сила нескорених».

З нагоди Дня захисника України у шкільній родині 6-Г класу НВК №9 відбулося родинне патріотичне свято.

Діти мали можливість висловити слова вдячності нашим захисникам, адже у залі були присутні тати, які нещодавно повернулися із зони АТО.

Цікавою і насиченою була програма святкування. Були тут пісні, патріотичні вірші, інсценізація

звернення козаків до своїх нащадків. Дотримуючись української традиції гостинності, не обійшлося тут і без традиційних вареників, якими діти пригостили всіх гостей свята .

До відзначення Дня захисника України долучилася і наша центральна міська бібліотека для дітей. Бібліотекарі приготували для дітей історичну книжкову виставку-мандрівку «Душу – Богові, Життя – Україні, Честь – собі».

Допоки в наших дітях живе патріотичний дух козацтва, до тих пір наша держава буде непереможеною.

Немає коментарів:

Дописати коментар