23 грудня 2015 р.

Новий проект на базі бібліотеки " Світ без обмежень"


Діти переселенців та лучан разом вивчають іноземні мови. Безкоштовні курси з англійської та німецької мов стали можливими завдяки проекту «Мовна школа «Світ без обмежень», ініційованому ГО «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки Луцької центральної міської бібліотеки для дітей та Stabilization Support Services.

«Чимало батьків не мають можливості оплачувати навчання дітей у приватних школах з іноземних мов та наймати репетиторів. Для нас важливо, що завдяки цьому проекту ми зможемо допомогти не лише нашим дітям, а й дітям лучан та зробити свій внесок в розвиток громади, яка нас прийняла у цей важкий час» - говорить керівник проекту, член ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Яна Агеєва.

Організатори проекту вважають, що така ініціатива надає можливість дітям лучан та переселенців не лише спільно з користю проводити час, а і розвінчати деякі стереотипи та познайомитись ближче: «Це сприятиме більшому розумінню між майбутньою молоддю держави, бо деякі діти й після наших занять будуть товаришувати, дружити та разом будувати майбутнє».

Зараз у «Мовній школі «Світ без обмежень» навчається понад 40 вихованців. Заняття проходять у Центральній міській бібліотеці для дітей м. Луцьк (проспект Президента Грушевського, 1) для дітей віком від 3 до 16 років. Графік занять розроблений таким чином, щоб дітки мали змогу відвідувати мовну школу невеличкими групами по 4-5 чоловік, відповідно до їхнього віку, двічі на тиждень. Наймолодші учні вивчають іноземні мови один раз на тиждень.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Ми на просторах інтернету

Facebook YouTube Вконтакте Сайт ЦБС Сайт ЦБС