Бібліотека - студія "ДіМ"

3 квітня 2017 р.

Свято книги -свято дитинства!


А цього року, з нагоди ювілейної дати - 50 річчя з дня заснування Міжнародного дня дитячої книги (1967 р.) , працівники бібліотеки вирішили влаштувати своїм читачам справжнє свято з веселими забавами, парадом книжок, виставами, музичними, хореографічними виступами та чарівним шоу бульбашок. А ще були малюнки на асфальті, виготовлення книжкових закладок. Відкрила свято бібліотекар Юлія Аркушин, яка запропонувала дітям поринути у світ книги і казки неперевершеного казкаря Г.Х. Андерсена. Діти дізнались про те, що саме в день його народження відбувається урочиста церемонія нагородження дитячих письменників та художників премією, яка носить його ім’я. Продовжив свято парад дитячих книжок, які урочисто внесли до зали бібліотеки діти-читачі.
Утворивши книжкову галявину і на ній з’явились « Три метелики» казки Лесі Українки. Надзвичайно артистично зіграли цю виставу учні 1- В класу ЗОШ № 15 під творчим керівництвом класного керівника і дитячої письменниці Ольги Василівни Герасимюк. Підтримали святковий настрій і подарували присутнім низку сучасних танців учасники хореографічного колективу «Імпульс» (керівник Юлія Медведева). Неймовірними щирими оплесками нагородили діти учнів Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена, Устинку Федотову та Ксенію Яручик (викл. Олена Богдан) за талановите виконання вокальних творів. В казковий і чарівний світ дитинства поринули діти разом з колективом креативної агенції Аrt Project. Ще ніколи читальна зала книгозбірні не була така гамірна і весела. Бульки кружляли над полицями книг і над головами маленьких читайликів ніби запрошуючи їх поринути у світ казки, мрії . Тепле весняне сонце запросило діток на майданчик перед бібліотекою, де всі мали можливість намалювати свого улюбленого книжкового героя а інші учасники в залі бібліотеки, виготовляли на згадку про свято, книжкову закладку. Подбали про свято і дорослі. Від торгової марки « Галичина» діти отримали смаковинки йогурти.
Працівники бібліотеки, ще раз постарались донести до всіх дітей, які завітали на свято з своїми батьками, що книга може подарувати людині ті крила , які дадуть ій бажання поринути у світ пригод і великих знань, адже читання за словами українського педагога і письменника Василя Сухомлинського, це ніби віконця, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.
Сподіваємося, що читачі бібліотеки справді відчують ці крила добра, знань та натхнення після таких книжкових свят.Немає коментарів:

Дописати коментар