Бібліотека - студія "ДіМ"

26 лютого 2018 р.

На крилах дитячої творчості Лесі Українки

На гостину до письменниці Лесі Українки, з нагоди   147 –ї річниці від дня  її народження, завітали найменші читачі  бібліотеки , учні 1-В та 1-Г класу НВК №9. Бібліотекар Юлія Аркушин мала для учасників свята чимало цікавих повідомлень про дитячі роки Лариси Косач: її родинні традиції , про господарність маленької Лесі, яка мала свій маленький городик, за яким дбайливо доглядала, про її майстерність у рукоділлі і малюванні, про наполегливістьу вивченні 9 іноземних мов   і звичайно про її  творчість - вірші, оповідання.
 А ще, на свято завітали маленькі актори, учні 2-В класу ЗОШ№15, класний керівник, дитяча письменниця Ольга Василівна Герасимюк, які показали мистецьку  виставу за казкою Лесі Українки «Три метелики» . Діти не тільки слухали розповді бібліотекаря, але і самі розповідали про те, що вони вже знають про життя письменниці: про пам’ятник у Луцьку, про музей родини Косачів у Колодяжному, про Луцький Замок, біля якого любила бувати Леся. Як іще один подарунок на творчу гостинну письменниці, діти переглянули мультфільм за  твором Лесі Українки « Біда навчить».

Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю.  

Немає коментарів:

Дописати коментар