Бібліотека - студія "ДіМ"

15 червня 2017 р."Еколочіна стежина»


Сьогодні в центральній бібліотеці для дітей  діти з літнього табору ЗОШ №15 мандрували екологічною стежиною. Працівники бібліотеки  Вікторія Гут та Юля Аркушин , запропонували дітям   намалювати нашу планету , яку б вони хотіли її бачити . 
Діти поділились на 4 команди маючи різні завдання:  малювали чисті ріки і озера,  ліси і луки, тварин нашої планети.  По закінченню спільного мистецько-екологічного малюнку, діти розповідали,  якою вони бачать нашу планету. 
В проектному малюнку « Зелені легені Землі « учні розповіли про те, як треба оберігати ліси, правила поводлження в лісі. 


Цікавим було представлення за темою « Брати наші менші», де діти активно  виступали за захист тварин , птахів, щоб чим менше їх потрапляло до списку,  які занесені до «Червоної книги».


Наступний малюнок « Сині очі планети» дав зрозуміти, що збереження  чистими наших водойм, це запорука здорового життя. Всі діти дали своєрідну екологічну обіцянку, що за час літніх канікул, вони будуть бережливі до природи і всього того що їх оточує.

Немає коментарів:

Дописати коментар