Бібліотека - студія "ДіМ"

2 грудня 2022 р.

Проєкт «Бібліотечний репетитор»

 1 грудня у нас стартував проєкт «Бібліотечний репетитор». Це тісна співпраця з закладами освіти. Мета проєкту: розвинути інтерес до книги, читання, надати достовірну інформацію з різних пізнавальних тем. 

Першим замовленням для нас стало проведення «Віртуальної екскурсії до бібліотеки – студії ДіМ» для учнів 1 – Б класу Луцького ліцею № 9 (класовод Руміна Ірина Федорівна). Бібліотекарка Оксана Січкар, яка і виступила в ролі «бібліотечного репетитора», підготувала цікаву інформацію про світ книги, її важливість для дітей. А особливим моментом для учнів стало те, що вони через гру «занурились» у світ української казки, «допомагали» їм в цьому герої лялькового театру «Соняшник». А для нас стало несподіванкою те, що трансляція заходу відбулась онлайн для учнів класу, які нині перебувають за кордоном і продовжують спільне навчання. То ж бібліотека не має кордонів!
Насамкінець малята пообіцяли відвідати нашу книгозбірню і ми їх дуже чекатимемо. Такі зустрічі для нас дуже цінні.
Одна з багатьох цінностей європейських держав – це відвідування населенням місцевих бібліотек.
Чому? Все тому, що бібліотеки мають усі складові для розвитку людини читаючої та розумної. До речі, наші бібліотеки теж мають шанси стати центрами якісного навчання, дослідження та дозвілля. Не вірите? Запрошуємо Вас до #БібліотекастудіяДіМ – переконаєтесь. У нас комфортна, доступна та технічно обладнана книгозбірня з різноманітними власними проєктами.Немає коментарів:

Дописати коментар