Бібліотека - студія "ДіМ"

8 вересня 2022 р.

"Український кіноекран - запрошує".


👉
В рамках проєкту "Прочитай і Подивись" запрошуємо дітей та батьків у неділю 11 вересня 2022 року на 12.00 год. на перегляд українського художнього фільму "Іван Сила" відомого режисера Віктора Андрієнка.
Фільм знято за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили» на замовлення Державної агенції України з питань кіно.
Фільм «Іван Сила» оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами. Чемпіон Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіон Європи з культуризму. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила — Кротон.
Іван Фірцак виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви він отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. Американська преса називала його найсильнішою людиною XX століття. 1937 року в самому розквіті своєї слави він повернувся на Батьківщину.
У фільмі знімались відомі українські зірки спорту та кіно: Василь Вірастюк, Дмитро Халаджі, Віктор Андрієнко, Іванна Сахно та багато інших.
Запрошуємо усіх на перегляд !!! Буде цікаво та пізнавально. Адже Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили" вивчають у школі!!!!!!Немає коментарів:

Дописати коментар